Křišťálové lustry a Feng šuej

krystaly-feng-suejZavěšování broušených křišťálových ověsů je dle Feng šuej jednou z možností pozitivního šíření energie v interiéru. Je ale třeb dbát na místo zavěšení a množství křišťálového elementu tak, aby energie světelných paprsků křišťálem procházejících zůstala v rovnovážném stavu. Křišťálový lustr dobře zasazený do Vašeho interiéru je jednou z možností, jak filozofii Feng šuej naplnit a pozitivní energii Vašem domově rozšířit.

Energie světla procházejícího skrze křišťál šíří po stěnách překrásné duhové barvy a přetváří tak celkové vnímání prostoru. Energie díky tomu zůstává v pohybu a díky pohybujícím se blyštivím odleskům jakoby vibrovala. Stejně jako se elementy broušeného křišťálu zavěšují např. do oblasti oken, odkud se potom paprsky pozitivní energie šíří dále do domova, i pro křišťálový lustr je třeba najít to nejlepší místo.

ČTĚTE TAKÉ: Kvalitní křišťálové lustry levně

Klasický nebo moderní křišťálový lustr by měl dobře ladit s Vaším interiérem a zároveň by mělo být umožněno, aby během dne blahodárné sluneční paprsky mohly skrze elementy lustru procházet a pozitivní energii do domácnosti šířit. Díky křišťálovému elementu va Vašem domě můžete vylepšit atmosféru v místnosti a nabýt tak dle Feng šuej rovnováhy a bohatství mysli pa-kua.

crystal-lighting-feng-suej
Element křišťálu v interiéru a blahodárný efekt dle Feng šuej