Luxusní lustry

moderni-luxusni-lustry Luxusní lustry patří do absolutní špičky designového osvětlení. Paleta produktů luxusních lustrů a svítidel je díky novým a neustále se vyvíjejícím technologiím a materiálům široká, ať už se jedná o moderní luxusní lustry nebo luxusní lustry tradičních designů, malé lustry, lustry velkých rozměrů, stříbrné, zlaté, bronzové nebo barevné, vše je k dnešní době k mání. Výrobci jsou schopni dnes na zakázku vyrobit téměř jakékoliv luxusní osvětlení, které si zákazník žádá.

Luxusní lustry moderní

Kategorie moderních luxusních lustrů a osvětlení zažívá v dnešní době opravdový rozkvět. Luxusní lustry všedních i nevšedních designů, variace nejrůznějších materiálů, velikostí, barev nebo ověšení. Můžete si vybrat mezi luxusními křišťálovými lustry nebo luxusními lustry z lehaného skla nejrůznějších barev.

luxusni-lustr-moderni
Luxusní moderní lustr z lehaného skla zdobený křišťálovými ověsky, výrobce ArtGlass

Zajímavá je rovněž kombinace lehaného skla s křišťálovými ověsy. Luxusní lustry se často těmito prvky vyznačují. Ukázku nádherného designového luxusního lustru z  lehaného skla modrých odstínů můžete vidět na obrázku.

luxusni-lustry-moderni
Luxusní lustr moderního designu v moderním interiéru, výrobce osvětlení ArtGlass

Luxusní lustry křišťálové

Do kategorie luxusních lustrů a osvělení samozřejmě patří vždy nádherný a do většiny interiérů hodící se křišťálový lustr. Zlatý nebo stříbrný lesknoucí se křišťálový lustr zdobený třpytícími se ověsky z křišťálu, perfektně broušenými je sázkou na jistotu. Křišťálový lustr je luxus. Více luxusních lustrů si můžete prohlédnout zde: Luxusní lustry

luxusni-lustr
Luxusní křišťálový lustr s mosaznou zlatou konstrukcí ověšený blyštivými křišťálovými ověsky, výrobce ArtGlass

ČTĚTE TAKÉ: Kvalitní křišťálové lustry levně